košík je prázdný
Zemní vruty >

Výhody zemních vrutů


 

ZEMNÍ VRUTY AKS Svatava

 

Při objednávce nad 8.000kč doprava zdarma

Pro maloobchod a velkoodběratele speciální ceny na požádání!

     t.č. 608 440 106    /    777 740358 

    

Upozornění pro zákazníky

 Konstrukce našich zemních vrutů neporušuje žádný z konkurenčních patentů!!! Jsme ryze česká firma, která nabízí vlastní konstrukční řešení zemních vrutů, plně srovnatelné s vruty zahraničních výrobců nabízených na českém trhu. Bonusem navíc je, že jsme schopni Vám na základě Vašich požadavků vyrobit zemní vrut přímo na míru a to za ceny blížící se standardu z naší nabídky.

Při výběru zemních vrutů je důležité brát zřetel na kvalitu a provedení výrobku. Původně jsme se zabývali vývojem vrutů s rovným tělem, ale nevyhovoval požadavkům na tlakovou a boční zátěž jakou by jsme si představovali. Kuželovitý tvar splňuje veškeré požadavky, které jsou kladeny na celkovou funkčnost, tedy zatížitelnost boční a tlakovou. Únosnost je též daná šířkou spirály, u ZV- Svatava to je 15mm. Vruty musejí být žárově zinkovány (ne galvanicky). Doporučujeme tedy kupovat vruty žárově pozinkované, s tělem kužele a šířkou spirály od 10mm a více...

 

 OCELOVÉ ZEMNÍ VRUTY

   zemnivruty-svatava@seznam.cz

 

 Nejlevnější na trhu    

 Rozhodli jste se vybudovat nový plot, pergolu, vodní můstek, terasu či jen stabilně upevnit slunečník nebo sušák na prádlo? Máme pro Vás rychlé řešení, aniž byste museli použít betonové základy, platit lidskou sílu a plýtvat časem, který se dá určitě využít smysluplněji.

 

  •  základy vybudujete během několika minut
  •  montáž zvládnete sami
  •  okamžitá zatížitelnost
  •  výrazně cenově výhodnější než běžné základy
  •  ušetříte za betonování a kopání
  •  stabilní a pevné díky stlačené zemině
  •  odolné povětrnostním vlivům
  •  bezproblémová demontáž a přemístění jinam

 

 Využití zemních vrutů je široké.  Mimo již zmíněného vyrábíme i speciální zemní vruty využitelné ve stavebnictví i při stavbách stožárů, hal, solárních foto článků, reklamních ploch, cedulí, dopravního zančení.

 

Jelikož jsme společnost s 50-ti letou tradicí, tudíž i mnohočetnými zkušenostmi s kovovýrobou, dělením a ohýbáním materiálu, svařováním, obráběním, lakováním, výrobou strojních dílů, zařízení atd. www.svssro.cz Je tedy v našich možnostech Vám ZEMNÍ VRUTY nabídnout v podstatně výhodnějších cenových relacích a při budování např. oplocení Vašeho pozemku ušetřit tisíce oproti konkurenci. 

 

 V případě jakéhokoliv dotazu Vám rádi odpovíme a poradíme 

na t.č. 608 440 106, 777 740 358

 

 

 

© 2013 ocelové zemní vruty Svatava | AKS Svatava